Smashy Road Wanted 2 v1.20 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 565 ratings )
Price: $0
Download

Smashy Road Wanted 2 v1.20 MOD APK – MEGA HİLELİ

Smashy Road Wanted 2 v1.20 PARA HİLELİ APK, kaçış ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Bearbit stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde etrafı birbirine katmak ve polislerden kaçmaktır. Smashy Road Wanted 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, birçok araba ve karakterin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar slot makinesini kullanıp özel araçlara ve karakterlere sahip olabilirsiniz. Tehlikeli sürüş alanları, polisler – özel timler, onlarca araba ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Smashy Road Wanted 2 Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Smashy Road Wanted 2 v1.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Smashy Road Wanted 2 1.20 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Smashy Road Wanted 2 1.20 araba hile apk : oyun içindeki slot makinesinden çıkan birçok aracın kilidi açıktır.

Smashy Road Wanted 2 1.20 karakter hile apk : oyun içindeki slot makinesinden çıkan birçok karakterin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, smashy road wanted 2 1.20 apk hile, smashy road wanted 2 1.20 hack apk, smashy road wanted 2 1.20 hile apk, smashy road wanted 2 1.20 mod apk, smashy road wanted 2 1.20 para hile, smashy road wanted 2 altın hile, smashy road wanted 2 apk hile, smashy road wanted 2 araba hile, smashy road wanted 2 hack, smashy road wanted 2 hack apk, smashy road wanted 2 hile apk, smashy road wanted 2 mod apk, smashy road wanted 2 para hile


Download Smashy Road Wanted 2 v1.20 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like