Smurfs Village v1.52.1 MOD APK – PARA HİLELİ (TEK LİNK)

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 516 ratings )
Price: $0
Download

Smurfs Village v1.52.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Flashman Games LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız şirinler ile köyünüzü geliştirmek, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, mini oyunları bitirmek ve görevleri tamamlamaktır. Smurfs Village içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız şirin çileği hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, görevleri tamamlayıp köyünüzü büyütebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, Gargamel, Şirin Baba ve dahası sizleri bekliyor. Smurfs Village v1.52.1 sürümünde Cadılar Bayramı teması, hayaletler, ürkütücü görevler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Smurfs Village Play Store’da 900.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Smurfs Village v1.52.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Smurfs Village 1.52.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Smurfs Village 1.52.1 çilek hile apk : oyuna giriş yaptığınızda çilek miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 82 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, smurfs village 1.52.1 çilek hile apk, smurfs village 1.52.1 hack apk, smurfs village 1.52.1 mod apk, smurfs village 1.52.1 mod apk indir, smurfs village 1.52.1 money hack, smurfs village 1.52.1 para hile, smurfs village 1.52.1 para hile apk, smurfs village android hile, smurfs village apk, smurfs village çilek hile, smurfs village hack android download, smurfs village hack apk, smurfs village hile apk, smurfs village mod apk, smurfs village money hack, smurfs village para hile, smurfs village para hile apk, smurfs village şirin çileği hile apk


Download Smurfs Village v1.52.1 MOD APK – PARA HİLELİ (TEK LİNK)

Download

Recommended for You

You may also like