Sniper 3D Assassin v1.6.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 798 ratings )
Price: $0
Download

Sniper 3D Assassin v1.6.2 PARA HİLELİ APK, hedef alma ve silahlı oyunları sevenlerin yakından takip ettiği bir oyun haline gelen yapımcılığını Fun Games For Free stüdyosunun üstlendiği klasik keskin nişancı oyunlarından ne bekliyorsanız fazlasıyla karşılayacağını düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile size verilen görevler doğrultusunda öldürmeniz gereken adama hedef alıp tetiğe dokunmaktır. Sniper 3D Assassin içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik yoluyla sağlanmaktadır. Sniper 3D Assassin Play store’da 1.270.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Sniper 3D Assassin v1.6.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.fungames.sniper3d” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Sniper 3D Assassin v1.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sniper 3D Assassin 1.6.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Sniper 3D Assassin 1.6.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 203 Yorum Android Oyunsniper 3d android hile, sniper 3d assassin 1.6.2 altın hile apk, sniper 3d assassin 1.6.2 elmas hile apk, sniper 3d assassin 1.6.2 enerji hile apk, sniper 3d assassin 1.6.2 hack apk, sniper 3d assassin 1.6.2 hile apk, sniper 3d assassin 1.6.2 hile apk indir, sniper 3d assassin 1.6.2 mod apk, sniper 3d assassin 1.6.2 para hile apk, sniper 3d assassin android hack apk, sniper 3d assassin elmas hile apk, sniper 3d assassin hack android, sniper 3d assassin hile apk, sniper 3d assassin hile apk indir, sniper 3d assassin mod apk download, sniper 3d assassin mod apk indir, sniper 3d assassin para hile apk


Download Sniper 3D Assassin v1.6.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like