Soccer Super Star v0.0.26 MOD APK – CAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 314 ratings )
Price: $0
Download

Soccer Super Star v0.0.26 MOD APK – CAN HİLELİ

Soccer Super Star v0.0.26 CAN HİLELİ APK, futbol ve şut çekme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Real Free Soccer stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu kariyeri ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Soccer Super Star içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, vakit kaybetmeden tüm aşamaları geçebilirsiniz. Zorlu şut mesafeleri, taktik gerektiren vuruşlar, takım arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Soccer Super Star v0.0.26 yeni bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Soccer Super Star – Futbol Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Soccer Super Star v0.0.26 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soccer Super Star 0.0.26 can hile apk : oyun içinde, maç sırasında hatalı vuruşlarınızı istediğiniz kadar geriye sarabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, soccer super star 0.0.26 apk hile, soccer super star 0.0.26 apk mod, soccer super star 0.0.26 can hile, soccer super star 0.0.26 hack apk, soccer super star 0.0.26 hile apk, soccer super star 0.0.26 mod apk, soccer super star apk hile, soccer super star can hile, soccer super star geri sarma hile, soccer super star hack, soccer super star hack apk, soccer super star hile apk, soccer super star mod apk


Download Soccer Super Star v0.0.26 MOD APK – CAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like