Sömürgecilik Dönemi v1.0.28 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 821 ratings )
Price: $0
Download

Sömürgecilik Dönemi v1.0.28 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Sömürgecilik Dönemi v1.0.28 PARA HİLELİ APK, yönetim, savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Oxiwyle firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ile bulunduğunuz harita üzerinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, topraklarınızı koruyup – genişletmektir. Sömürgecilik Dönemi içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez bir ordu kurup düşmanlarınıza karşı rahatlıkla mücadele edebilirsiniz. Politika, ticaret, halkınızın ihtiyaçları ve dahası sizleri bekliyor. Sömürgecilik Dönemi v1.0.28 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sömürgecilik Dönemi: Ekonomik strateji Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Hile hakkında : oyunda Osmanlı İmparatorluğu haricinde farklı bir devlet seçerseniz altın ve gerçek parayla satılan özelliklerin hilesi aktif olmayabilir, ayrıca elmas sınırsızdır azalmaz.

Kurulumu

Sömürgecilik Dönemi v1.0.28 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sömürgecilik Dönemi 1.0.28 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda OSMANLI DEVLETİ yönetiminizde olur ve günlük kazancınız çok yüksek miktardadır. (farklı bir ülke seçerseniz para hilesi çalışmaz ve bazı cihazlarda farklı bir ülkeden başlayabilir ama paranız sınırsız olur.)

Sömürgecilik Dönemi 1.0.28 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız sınırsızdır.

Kievan Rus Age of Colonization 1.0.28 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, sömürgecilik dönemi 1.0.28 altın hile, sömürgecilik dönemi 1.0.28 android hile, sömürgecilik dönemi 1.0.28 apk hile, sömürgecilik dönemi 1.0.28 apk mod, sömürgecilik dönemi 1.0.28 hack apk, sömürgecilik dönemi 1.0.28 hile apk, sömürgecilik dönemi 1.0.28 mod apk, sömürgecilik dönemi 1.0.28 money hack, sömürgecilik dönemi 1.0.28 para hile, sömürgecilik dönemi altın hile, sömürgecilik dönemi apk hile, sömürgecilik dönemi apk mod, sömürgecilik dönemi full apk, sömürgecilik dönemi hack, sömürgecilik dönemi hack apk, sömürgecilik dönemi hile apk, sömürgecilik dönemi mod apk, sömürgecilik dönemi para hile, sömürgecilik dönemi premium apk


Download Sömürgecilik Dönemi v1.0.28 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like