Sonic Runners Adventure v1.0.0i FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 720 ratings )
Price: $0
Download

Sonic Runners Adventure v1.0.0i FULL APK, popüler karakter Sonic oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız Sonic ve arkadaşları ile bulunduğunuz bölümlerde Doctor Eggman karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, tehlikeli düşmanlar, toplamanız gereken yüzlerce altın, kurtulmanız gereken engeller ve dahası sizleri bekliyor. Zıplayın, koşun, özel yeteneklerinizle düşmanlarınızı yok edin. Tails, Knuckles ve Shadow the Hedgehog sizin kontrolünüzü bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Sonic Runners Adventure Play Store’da 7.99TL’dir

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Sonic Runners Adventure v1.0.0i FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 91 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, sonic runners adventure 1.0.0i android, sonic runners adventure 1.0.0i android indir, sonic runners adventure 1.0.0i apk, sonic runners adventure 1.0.0i apk download, sonic runners adventure 1.0.0i apk indir, sonic runners adventure 1.0.0i full apk, sonic runners adventure android, sonic runners adventure android indir, sonic runners adventure apk, sonic runners adventure apk download, sonic runners adventure apk indir, sonic runners adventure full apk, sonic runners adventure mobile, sonic runners adventure mobile apk, sonic runners adventure telefon için


Download Sonic Runners Adventure v1.0.0i FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like