Sonny v1.9.23 MOD APK – PARA / YETENEK HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 131 ratings )
Price: $0
Download

Sonny v1.9.23 PARA HİLELİ APK, aksiyon, dövüş birazda RPG tarzını barındıran oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü Armor Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Sonny için Steam ve tarayıcı üzerinden oynanabilen fazlasıyla bağlayıcı sıra tabanlı dövüş oyunu diyebilirim. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde karşınıza çıkan tüm düşmanları yok ederek ilerlemek ve görevleri tamamlamaktır. Sonny içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi rahatça geliştirip yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli düşmanlar, aralıksız dövüşler ve dahası sizleri bekliyor. Sonny v1.9.23 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sonny Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Sonny v1.9.23 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sonny 1.9.23 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Sonny 1.9.23 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 134 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Dövüş Oyunları, RPG Oyunlar, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, sonny 1.9.23 altın hile, sonny 1.9.23 android hile, sonny 1.9.23 apk hile, sonny 1.9.23 apk mod, sonny 1.9.23 gold hack, sonny 1.9.23 hack apk, sonny 1.9.23 hile apk, sonny 1.9.23 mod apk, sonny 1.9.23 money hack, sonny 1.9.23 para hile, sonny altın hile, sonny android, sonny android game, sonny android hile, sonny apk, sonny apk download, sonny apk hile, sonny apk mod, sonny hack apk, sonny hile apk, sonny mobile game, sonny mod apk, sonny para hile, sonny telefon için


Download Sonny v1.9.23 MOD APK – PARA / YETENEK HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like