Soul Knight v2.6.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 687 ratings )
Price: $0
Download

Soul Knight v2.6.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Soul Knight v2.6.5 PARA HİLELİ APK, macera, piksel ve mini aksiyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ChillyRoom firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz zindanlarda karşınıza çıkan düşmanlarınızı yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Soul Knight içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz ekipmanlara sahip olabilir, düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Tehlikeli zindanlar, onlarca görev, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Soul Knight v2.6.5 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Soul Knight Play Store’da 930.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Soul Knight v2.6.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soul Knight 2.6.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Soul Knight 2.6.5 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, soul knight 2.6.5 apk, soul knight 2.6.5 elmas hile, soul knight 2.6.5 hack apk, soul knight 2.6.5 hile apk, soul knight 2.6.5 mod apk, soul knight 2.6.5 money hack, soul knight android hile, soul knight apk, soul knight elmas hile, soul knight gem hack, soul knight hack, soul knight hack apk, soul knight hile apk, soul knight mod apk, soul knight money hack, soul knight para hile


Download Soul Knight v2.6.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like