Space Agency v1.8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 924 ratings )
Price: $0
Download

Space Agency v1.8.0 HİLE APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Nooleus stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Eğer uzaya ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzay mekiği ile havalanmak, belirlen yükseliğe ve bölgeye ulaşıp istasyonunu kurmaya çalışmaktır. Space Agency içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm gerçek parayla satılan ürünlerin kilidi açık, sınırsız hızlı başlangıç hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, uzayda istasyonu rahatça kurabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modlar, güneş sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Space Agency v1.8.0 sürümünde yeni bölümler ve parçalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Space Agency Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Space Agency v1.8.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Agency 1.8.0 hızlı başlatma hile apk : oyun içindeki quick launches miktarınız sınırsızdır.

Space Agency 1.8.0 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 98 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, space agency 1.8.0 apk hile, space agency 1.8.0 full apk, space agency 1.8.0 hile apk, space agency 1.8.0 mod apk, space agency 1.8.0 unlock apk, space agency android hack, space agency android hile, space agency android mod, space agency apk hile, space agency full apk, space agency hack, space agency hack apk, space agency hile apk, space agency mod apk, space agency money hack, space agency para hile, space agency unlock


Download Space Agency v1.8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like