Space Commander War and Trade v1.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 338 ratings )
Price: $0
Download

Space Commander War and Trade v1.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Space Commander: War and Trade v1.2 PARA HİLELİ APK, uzay simülasyon ve savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Home Net Games firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzay aracı ile bulunduğunuz karanlık uzayda düşmanlarınızla mücadele etmek, ticaret yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Space Commander War and Trade içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli, gerçek parayla satılan birçok özelliğin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, tehlikeli düşmanlar, farklı gezegenler ve dahası sizleri bekliyor. Space Commander War and Trade v1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Space Commander War and Trade Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Hile hakkında : oyun içinde paranız harcadıkça artar. (düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak harcama yapınız)

Kurulumu

Space Commander War and Trade v1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Commander War and Trade 1.2 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Space Commander War and Trade 1.2 yetenek puanı hile apk : oyuna yüksek miktarda yetenek puanı ile başlarsınız.

Space Commander War and Trade 1.2 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan birçok paketin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, space commander para hile, space commander war and trade 1.2 altın hile, space commander war and trade 1.2 hack apk, space commander war and trade 1.2 hile apk, space commander war and trade 1.2 mod apk, space commander war and trade 1.2 para hile, space commander war and trade altın hile, space commander war and trade hack apk, space commander war and trade hile apk, space commander war and trade mod apk, space commander war and trade para hile


Download Space Commander War and Trade v1.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like