Space Frontier v1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 449 ratings )
Price: $0
Download

Space Frontier v1.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Ketchapp stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzaya fırlatılan roketi zamanında hızlandırarak, yakıtı tükenen parçaları atmasını sağlamak ve en yükseğe ulaşmaya çalışmaktır. Space Frontier içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, uzay aracınızı istediğiniz gibi geliştirip, tüm başlıkları kullanabilirsiniz. Uzun soluklu keyifli oyun yapısı, gelişmiş roketler, komik başlıklar ve dahası sizleri bekliyor. Space Frontier v1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni roket eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Space Frontier Play Store’da 6.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Space Frontier v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Frontier 1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Ayrıca oyun içindeki sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 89 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, space frontier 1.1 altın hile, space frontier 1.1 android hile, space frontier 1.1 apk hile, space frontier 1.1 apk mod, space frontier 1.1 hack apk, space frontier 1.1 hile apk, space frontier 1.1 mod apk, space frontier 1.1 money hack, space frontier 1.1 para hile, space frontier altın hile, space frontier apk hile, space frontier gold hack, space frontier hack, space frontier hack apk, space frontier hile apk, space frontier mod apk, space frontier money hack, space frontier para hile


Download Space Frontier v1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like