Space Frontier v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 703 ratings )
Price: $0
Download

Space Frontier v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Space Frontier v1.2.3 PARA HİLELİ APK, uzay mekiği yapımı ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ketchapp firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzay mekiği olabildiğince yükseğe çıkmak, farklı gezegenlere ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Space Frontier içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, uzay aracınızı istediğiniz gibi geliştirip, tüm başlıkları kullanabilirsiniz. Gelişmiş roketler, ulaşmanız gereken gezegenler, farklı istasyonlar ve dahası sizleri bekliyor. Space Frontier v1.2.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Space Frontier Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Space Frontier v1.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Frontier 1.2.3 para hile apk : oyun için istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar azalmaz daima artar.

Ayrıca oyun içindeki sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, space frontier 1.2.3 altın hile, space frontier 1.2.3 android hile, space frontier 1.2.3 apk hile, space frontier 1.2.3 apk mod, space frontier 1.2.3 hack apk, space frontier 1.2.3 hile apk, space frontier 1.2.3 mod apk, space frontier 1.2.3 money hack, space frontier 1.2.3 para hile, space frontier altın hile, space frontier apk hile, space frontier gold hack, space frontier hack, space frontier hack apk, space frontier hile apk, space frontier mod apk, space frontier money hack, space frontier para hile


Download Space Frontier v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like