Space Marshals 3 v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 181 ratings )
Price: $0
Download

Space Marshals 3 v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Space Marshals 3 v1.2.0 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, kıyasıya mücadele ve mini FPS oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pixelbite firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü seri oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile uzayın derinliklerinde farklı gezegenlerde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Space Marshals 3 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli, gerçek parayla satılan tüm bölümlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olup tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Farklı silahlar, yoğun çatışmalar, aralıksız aksiyon ve dahası sizleri bekliyor. Space Marshals 3 v1.2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Space Marshals 3 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

 

Kurulumu

Space Marshals 3 v1.2.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.pixelbite.sm3” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Space Marshals 3 v1.2.0 MOD APK dosyamız indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Marshals 3 1.2.0 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.

Space Marshals 3 1.2.0 bölüm hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, space marshals 3 1.2.0 apk hile, space marshals 3 1.2.0 full apk, space marshals 3 1.2.0 hack apk, space marshals 3 1.2.0 hile apk, space marshals 3 1.2.0 mermi hile, space marshals 3 1.2.0 mod apk, space marshals 3 android, space marshals 3 apk, space marshals 3 apk hile, space marshals 3 apk mod, space marshals 3 bölüm hileli, space marshals 3 full apk, space marshals 3 hack apk, space marshals 3 hile apk, space marshals 3 mermi hile, space marshals 3 mod apk, space marshals 3 premium apk


Download Space Marshals 3 v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like