Space Pioneer v0.9.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 355 ratings )
Price: $0
Download

Space Pioneer v0.9.9 PARA HİLELİ APK, aksiyon, görev tabanlı ve silahlı mücadele içeren oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Vivid Games S.A. stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz galaksilerde düşmanlarınıza karşı savaşmak, bölgelerinizi korumak ve görevleri tamamlamaktır. Space Pioneer – Shoot, build & rule the galaxy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, silahların-yeteneklerin kilidi açarken kolaylık sağlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, güçlü düşmanlar, gelişmiş silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Space Pioneer v0.9.9 sürümünde sunulmuştur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Space Pioneer Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Space Pioneer v0.9.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Pioneer 0.9.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, space pioneer 0.9.9 altın hile, space pioneer 0.9.9 android hile, space pioneer 0.9.9 apk hile, space pioneer 0.9.9 apk mod, space pioneer 0.9.9 elmas hile, space pioneer 0.9.9 hack apk, space pioneer 0.9.9 hile apk, space pioneer 0.9.9 mod apk, space pioneer 0.9.9 para hile, space pioneer altın hile, space pioneer android, space pioneer android hile, space pioneer android mod, space pioneer apk, space pioneer coin hack, space pioneer hack apk, space pioneer hile apk, space pioneer mod apk, space pioneer money hack, space pioneer para hile,


Download Space Pioneer v0.9.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like