Space Pioneer v1.7.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 633 ratings )
Price: $0
Download

Space Pioneer v1.7.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Space Pioneer v1.7.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve görev üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Vivid Games S.A. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz savaş alanında karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve galip gelmeye çalışmatır. Space Pioneer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz kadar kasa açabilir, özel silah, yetenek ve eşyalara sahip olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, güçlü bölüm sonu patronları, farklı silahlar-eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. Space Pioneer v1.7.0 yeni bölgeler, ekipmanlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Space Pioneer Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Space Pioneer v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Pioneer 1.7.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Space Pioneer 1.7.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, space pioneer 1.7.0 altın hile, space pioneer 1.7.0 android hile, space pioneer 1.7.0 apk hile, space pioneer 1.7.0 apk mod, space pioneer 1.7.0 elmas hile, space pioneer 1.7.0 hack apk, space pioneer 1.7.0 hile apk, space pioneer 1.7.0 mod apk, space pioneer 1.7.0 para hile, space pioneer altın hile, space pioneer android, space pioneer android hile, space pioneer android mod, space pioneer apk, space pioneer coin hack, space pioneer hack apk, space pioneer hile apk, space pioneer mod apk, space pioneer money hack, space pioneer para hile


Download Space Pioneer v1.7.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like