SpellForce Heroes & Magic v1.1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 256 ratings )
Price: $0
Download

SpellForce Heroes & Magic v1.1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

SpellForce Heroes & Magic v1.1.4 FULL APK, strateji, savaş ve eski çağlarda geçen oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını HandyGames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ve savaşçılarınız ile bulunduğunuz topraklar üzerinde imparatorluğunuzu kurmak, geliştirmek ve daha fazla alana hakim olmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, inşa edilmeyi bekleyen kaleler, 3 ırktan (Orklar, İnsanlar, Kara Elfler) onlarca savaşçı, yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Kahramanınıza liderlik edin, eşyalar ile güçlendirin, ordunuz ile kaleleri yıkın. Bilgisayar platformundan tanıdığımız SpellForce oyunun resmi mobil düzenlemesidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. SpellForce: Heroes & Magic Play Store’da 30.99TL’dir

Kurulumu

SpellForce Heroes & Magic v1.1.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.hg.spellforce” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

SpellForce Heroes & Magic v1.1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, spellforce android, spellforce apk, spellforce heroes magic 1.1.4 android, spellforce heroes magic 1.1.4 apk, spellforce heroes magic 1.1.4 apk indir, spellforce heroes magic 1.1.4 full apk, spellforce heroes magic android, spellforce heroes magic apk, spellforce heroes magic apk download, spellforce heroes magic apk indir, spellforce heroes magic full apk, spellforce heroes magic mobile game, spellforce mobile


Download SpellForce Heroes & Magic v1.1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like