Spider Square v1.0.8 MOD APK – KARAKTER HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 379 ratings )
Price: $0
Download

Spider Square v1.0.8 MOD APK – KARAKTER HİLELİ

Spider Square v1.0.8 KARAKTER HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında adını sıkça gördüğüm yapımcılığını BoomBit Games stüdyosunun üstlendiği bağımlılık yapıcı nadir oyunlardan birisidir. Amacınız sürekli olarak ilerlemekte olan kara şeklindeki karakteri yönlendirerek düşmeden veya bir yerlere çarpmadan en uzun mesafeyi yapmasını sağlamaktır. Spider Square içinde bulunan karakterlerin neredeyse tamamı kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için MOD APK yani tüm karakterler açık şekilde sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri kullanabilir oyuna keyif katabilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. Spider Square Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Spider Square v1.0.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Spider Square v1.0.8 karakter hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm karakterler kullanıma hazırdır. Dilediğinizi seçebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, spider square 1.0.8 android hack, spider square 1.0.8 android hile, spider square 1.0.8 android mod, spider square 1.0.8 hack apk, spider square 1.0.8 hile apk, spider square 1.0.8 karakter hile apk, spider square 1.0.8 mod apk, spider square 1.0.8 mod apk indir, spider square android hack, spider square android hile, spider square android karakter hile, spider square android mod apk, spider square hile apk, spider square karakter hile, spider square mod apk


Download Spider Square v1.0.8 MOD APK – KARAKTER HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like