Sports City Tycoon v1.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 370 ratings )
Price: $0
Download

Sports City Tycoon v1.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Sports City Tycoon v1.0.6 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pixodust Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunua yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz şehri bir spor merkezine çevirmek ve para kazanmaktır. Sports City Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça geliştirmeler yapıp şehrinizi büyütebilirsiniz. Farklı spor müsabakaları, inşa edilecek onlarca yapı, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Sports City Tycoon v1.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sports City Tycoon Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Sports City Tycoon v1.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sports City Tycoon 1.0.6 altın hile apk : oyun içinde altın miktarınız harcadıkça artar.

Sports City Tycoon 1.0.6 para hile apk : oyun içinde altın bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, sports city tycoon 1.0.6 altın hile, sports city tycoon 1.0.6 apk hile, sports city tycoon 1.0.6 hack apk, sports city tycoon 1.0.6 hile apk, sports city tycoon 1.0.6 mod apk, sports city tycoon 1.0.6 para hile, sports city tycoon altın hile, sports city tycoon hack, sports city tycoon hack apk, sports city tycoon hile apk, sports city tycoon mod apk, sports city tycoon para hile


Download Sports City Tycoon v1.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like