Spotlight X Room Escape v2.13.0 MOD APK – İpucu HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 930 ratings )
Price: $0
Download

Spotlight X Room Escape v2.13.0 MOD APK – İpucu HİLELİ

Spotlight X Room Escape v2.13.0 İpucu HİLELİ APK, bulmaca ve kaçış temalı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Javelin Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ev içinde odalarda bulmacaları çözmek ve çıkış yolunu bulmaktır. Spotlight X Room Escape içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız ipucu hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarıp, takılmadan ilerleyebilirsiniz. Detaylı hazırlanmış ortamlar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya, kafa yoran detaylar ve dahası sizleri bekliyor. Spotlight X Room Escape v2.13.0 sürümünde yeni seviyeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Spotlight X Room Escape Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Spotlight X Room Escape v2.13.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Spotlight X Room Escape v2.13.0 hile apk : oyun içinde ipucu kullanım masrafı “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, spotlight x room escape 2.13.0 apk hile, spotlight x room escape 2.13.0 hack apk, spotlight x room escape 2.13.0 hile apk, spotlight x room escape 2.13.0 ipucu hile, spotlight x room escape 2.13.0 mod apk, spotlight x room escape apk hile, spotlight x room escape hack apk, spotlight x room escape hile apk, spotlight x room escape ipucu hile, spotlight x room escape mod apk


Download Spotlight X Room Escape v2.13.0 MOD APK – İpucu HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like