Sprinkle Islands v1.1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 658 ratings )
Price: $0
Download

Sprinkle Islands v1.1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Sprinkle Islands v1.1.4 FULL APK, zor ve kafa yoran oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını mobil platformun ünlü firmalarından Mediocre üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve su püskürtme aracınız ile bulunduğunuz bölümlerde yangınları söndürmek ve görevleri tamamlamaktır. Onlarca bölüm, kafa karıştıran engeller, aracınız ve dahası sizleri bekliyor. Sprinkle Islands v1.1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Gelişmiş fizik motoru, suyu taşımanız gereken kanallar, butonlar, garip yaratıklar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Evleri söndürün, bölümleri geçin ve daha zor aşamalara ulaşın. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sprinkle Islands Play Store’da 7.49TL’dir.

Kurulumu

Sprinkle Islands v1.1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, sprinkle islands 1.1.4 android, sprinkle islands 1.1.4 apk, sprinkle islands 1.1.4 apk indir, sprinkle islands 1.1.4 full apk, sprinkle islands android, sprinkle islands android için, sprinkle islands apk, sprinkle islands apk download, sprinkle islands apk indir, sprinkle islands full apk, sprinkle islands full apk indir, sprinkle islands mobile, sprinkle islands pro apk


Download Sprinkle Islands v1.1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like