Squad Strike 4 FPS v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 227 ratings )
Price: $0
Download

Squad Strike 4 FPS v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Squad Strike 4 FPS v1.6 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Value firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve birinci olmaktır. Squad Strike 4 FPS içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede silahlarınızı geliştirebilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Karmaşık haritalar, farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Squad Strike 4 FPS v1.6 sürümünde botlarla oynama eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Squad Strike 4 FPS Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Squad Strike 4 FPS v1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Squad Strike 4 FPS 1.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Squad Strike 4 FPS 1.6 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, squad strike 4 fps 1.6 altın hile, squad strike 4 fps 1.6 hack apk, squad strike 4 fps 1.6 hile apk, squad strike 4 fps 1.6 mod apk, squad strike 4 fps 1.6 para hile, squad strike 4 fps altın hile, squad strike 4 fps apk hile, squad strike 4 fps hack, squad strike 4 fps hack apk, squad strike 4 fps hile apk, squad strike 4 fps mod apk, squad strike 4 fps para hile, squad strike 4 mod


Download Squad Strike 4 FPS v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like