Stack Ball v1.0.18 MOD APK – CAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 326 ratings )
Price: $0
Download

Stack Ball v1.0.18 MOD APK – CAN HİLELİ

Stack Ball v1.0.18 CAN HİLELİ APK, klasik yanmama üzerine kurulu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını AI GAMES FZ stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız top ile bulunduğunuz bölümde engellere takılmadan aşağı inmek ve sona ulaşmaktır. Stack Ball içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bölüm sonlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Onlarca bölüm, engeller, farklı renkler ve dahası sizleri bekliyor. Stack Ball v1.0.18 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Stack Ball Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Stack Ball v1.0.18 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stack Ball v1.0.18 can hile apk : oyun içinde siyah renkli bölgelere denk gelseniz de top parçalanmaz, devam edebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, stack ball 1.0.18 apk hile, stack ball 1.0.18 apk mod, stack ball 1.0.18 can hile, stack ball 1.0.18 hack apk, stack ball 1.0.18 hile apk, stack ball 1.0.18 mod apk, stack ball android hile, stack ball apk, stack ball apk hile, stack ball apk mod, stack ball can hile, stack ball hack, stack ball hack apk, stack ball hile apk, stack ball life hack, stack ball mod, stack ball mod apk


Download Stack Ball v1.0.18 MOD APK – CAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like