Standoff 2 v0.10.0 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 207 ratings )
Price: $0
Download

Standoff 2 v0.10.0 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Standoff 2 v0.10.0 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve yoğun silahlı çatışma türündeki oyunları takip eden hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Axlebolt firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Standoff 2 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, mermi yağmuruna tutabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca silah, dünyanın dört bir yanından oyuncular, karmaşık çatışma alanları ve dahası sizleri bekliyor. Standoff 2 v0.10.0 sürümünde yeni Rust haritası, el bombası eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Standoff 2 Play Store’da 550.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Standoff 2 v0.10.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Standoff 2 0.10.0 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, standoff 2 0.10.0 ammo hack, standoff 2 0.10.0 android hile, standoff 2 0.10.0 android mod, standoff 2 0.10.0 apk hile, standoff 2 0.10.0 apk mod, standoff 2 0.10.0 bullet hack, standoff 2 0.10.0 hack apk, standoff 2 0.10.0 hile apk, standoff 2 0.10.0 mermi hile, standoff 2 0.10.0 mod apk, standoff 2 ammo hack, standoff 2 android hile, standoff 2 android mod, standoff 2 apk hile, standoff 2 hack, standoff 2 hack apk, standoff 2 hile apk, standoff 2 mermi hile, standoff 2 mod apk


Download Standoff 2 v0.10.0 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like