Star Diffusion v1.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 229 ratings )
Price: $0
Download

Star Diffusion v1.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Star Diffusion v1.0.6 HİLELİ APK, macera, aksiyon ve yaratıklar karşı mücadele oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını CELAD INTERNATIONAL CORP stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz karanlık tesis içinde yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kızınıza bulmaktır. Star Diffusion içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani satın alma hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm silahlara sahip olup, düşmanlarınıza karşı her zaman üstün olabilirsiniz. Farklı silahlar, saldırgan yaratıklar, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Star Diffusion v1.0.6 sürümünde ipucu sistemi eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Star Diffusion Play Store’da 41.99TL’dir.

Kurulumu

Star Diffusion v1.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Star Diffusion 1.0.6 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm ürünlere sahip olabilirsiniz, satın alma butonlarına basmanız yeterlidir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, star diffusion 1.0.6 apk, star diffusion 1.0.6 full apk, star diffusion 1.0.6 hack apk, star diffusion 1.0.6 hile apk, star diffusion 1.0.6 mod apk, star diffusion 1.0.6 para hile, star diffusion 1.0.6 silah hile, star diffusion android, star diffusion apk, star diffusion apk hile, star diffusion full apk, star diffusion hack apk, star diffusion hile apk, star diffusion mobile, star diffusion mod apk, star diffusion para hile, star diffusion telefon için


Download Star Diffusion v1.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like