STAR FALL v1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 407 ratings )
Price: $0
Download

STAR FALL v1.2.0 PARA HİLELİ APK, dövüş, macera ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını NextFloor Basement Lab stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile karşınıza çıkan düşmanları yumruklarınızla etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. STAR FALL içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi rahatça geliştirip, dilediğiniz özel taşları kullanabilirsiniz. Güçlü yaratıklar, özel vuruşlar, farklı yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. STAR FALL v1.2.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STAR FALL Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

STAR FALL v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

STAR FALL 1.2.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. (paranız eksi (-) değerlere düşer.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, star fall 1.2.0 altın hile, star fall 1.2.0 android hile, star fall 1.2.0 apk hile, star fall 1.2.0 apk mod, star fall 1.2.0 hack apk, star fall 1.2.0 hile apk, star fall 1.2.0 mod apk, star fall 1.2.0 money hack, star fall 1.2.0 para hile, star fall android hile, star fall apk, star fall apk hile, star fall apk mod, star fall hack, star fall hack apk, star fall hile apk, star fall mod apk, star fall money hack, star fall para hile


Download STAR FALL v1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like