Star Warfare 2 Payback v1.27 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 197 ratings )
Price: $0
Download

Star Warfare 2 Payback v1.27 MOD APK – PARA HİLELİ

Star Warfare 2 Payback v1.27 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Freyr Games firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Star Warfare 2 Payback içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silah ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca ekipman, bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar ve dahası sizleri bekliyor. Star Warfare 2 Payback v1.27 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Star Warfare 2 Payback Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Star Warfare 2 Payback v1.27 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Star Warfare 2 Payback 1.27 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar. Önce düşük fiyatlı ürünlerde başlayarak sahip olduğunuz parayı artırın daha sonra pahalı eşyaları satın alabilirsiniz.

Star Warfare 2 Payback 1.27 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar. Önce düşük fiyatlı ürünlerde başlayarak sahip olduğunuz parayı artırın daha sonra pahalı eşyaları satın alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, star warfare 2 hack, star warfare 2 payback 1.27 altın hile, star warfare 2 payback 1.27 apk hile, star warfare 2 payback 1.27 elmas hile, star warfare 2 payback 1.27 hack, star warfare 2 payback 1.27 hack apk, star warfare 2 payback 1.27 hile apk, star warfare 2 payback 1.27 mod apk, star warfare 2 payback 1.27 para hile, star warfare 2 payback altın hile, star warfare 2 payback android hile, star warfare 2 payback apk, star warfare 2 payback apk hile, star warfare 2 payback apk mod, star warfare 2 payback elmas hile, star warfare 2 payback hack apk, star warfare 2 payback hile apk, star warfare 2 payback mod apk, star warfare 2 payback money hack, star warfare 2 payback para hile


Download Star Warfare 2 Payback v1.27 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like