STAR WARS KOTOR 2 v2.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 522 ratings )
Price: $0
Download

STAR WARS KOTOR 2 v2.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

STAR WARS KOTOR 2 v2.0.1 FULL APK, aksiyon, savaş ve macera türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Aspyr Media Inc firmasının üstlendiği Android platformuna yen giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Jedi karakter ile galaksinin karanlık gücü Sith lordlara karşı mücadele etmek, güç ile olan bağlantınızı kurmak ve cumhuriyetin yanında savaşmaktır. Oyun içinde yapacağınız seçimler tarafınızı seçmenizi sağlayacaktır. Aydınlık veya karanlık tarafa geçmek parmaklarınızın ucundadır. Işın kılıcınız, silahlarınız ve arkadaşlarınız her daim yanınızda olacaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STAR WARS: KOTOR II Play Store’da 134.99TL’dir.

Kurulumu

STAR WARS KOTOR 2 v2.0.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.aspyr.swkotorii” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

STAR WARS KOTOR 2 v2.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, star wars kotor 2 2.0.1 android, star wars kotor 2 2.0.1 apk, star wars kotor 2 2.0.1 apk indir, star wars kotor 2 2.0.1 full apk, star wars kotor 2 2.0.1 mobile, star wars kotor 2 android, star wars kotor 2 android apk, star wars kotor 2 android için, star wars kotor 2 apk, star wars kotor 2 full apk, star wars kotor 2 mobile, star wars kotor 2 mobile game, star wars kotor 2 telefon için


Download STAR WARS KOTOR 2 v2.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like