Stardew Valley v1.19 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 962 ratings )
Price: $0
Download

Stardew Valley v1.19 MOD APK – PARA HİLELİ

Stardew Valley v1.19 PARA HİLELİ APK, yaşam simülasyonu ve çiftlik işletme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Chucklefish Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde çiftliğinizi, evinizi, yuvanızı kurmak, çalışmak ve para kazanmaktır.  Stardew Valley içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, çiftliğinizi kolayca büyütüp, zengin bir yaşantı sürebilirsiniz. Farklı bölgeler, görevler, ekilecek tarlalar, hayvanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Stardew Valley v1.19 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Stardew Valley Play Store’da 54.99TL’dir.

 

Kurulumu

Stardew Valley v1.19 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stardew Valley 1.19 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, RPG Oyunlar, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, stardew valley 1.17 altın hile, stardew valley 1.17 android, stardew valley 1.17 apk, stardew valley 1.17 apk download, stardew valley 1.17 apk indir, stardew valley 1.17 full apk, stardew valley 1.17 hack apk, stardew valley 1.17 hile apk, stardew valley 1.17 mod apk, stardew valley 1.17 para hile, stardew valley 1.19 mod apk, stardew valley android, stardew valley android apk, stardew valley android hile, stardew valley android için, stardew valley android indir, stardew valley apk, stardew valley apk android, stardew valley apk download, stardew valley apk indir, stardew valley full apk, stardew valley hack, stardew valley hack apk, stardew valley hile apk, stardew valley mobile, stardew valley mod apk, stardew valley para hile, stardew valley telefon, stardew valley telefon için


Download Stardew Valley v1.19 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like