Stardew Valley v1.4.5.148 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 134 ratings )
Price: $0
Download

Stardew Valley v1.4.5.148 MOD APK – PARA HİLELİ

Stardew Valley v1.4.5.148 PARA HİLELİ APK, RPG, macera ve piksel türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Chucklefish Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kasaba içinde çiftliğinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve sosyal yaşamınızı oyuna yansıtmaktır. Stardew Valley içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, çiftliğinizi kolayca büyütüp, zengin bir yaşantı sürebilirsiniz. Hayvanlarınız, eviniz, kasabadaki diğer insanlar ve dahası sizleri bekliyor. Stardew Valley v1.4.5.148 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stardew Valley Play Store’da 54.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

BİLGİLENDİRME : oyun TEK APK dosyası kurulup oynanabilir ancak bazı sesler olmaz, OBB dosyasını indirip normal kurulum işlemini yaparsanız tüm sesler aktif olacaktır.

BİLGİLENDİRME 2 : önceki sürüm ile obb dosyası aynıdır, cihazınızda kurulu oyunu güncellemek istiyorsanız, sadece apk dosyasını indirip kurmanız yeterlidir.

Kurulumu

Stardew Valley v1.4.5.148 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.chucklefish.stardewvalley” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Stardew Valley v1.4.5.148 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stardew Valley 1.4.5.148 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, stardew valley 1.4.5.148 altın hile, stardew valley 1.4.5.148 android, stardew valley 1.4.5.148 apk, stardew valley 1.4.5.148 apk download, stardew valley 1.4.5.148 apk indir, stardew valley 1.4.5.148 full apk, stardew valley 1.4.5.148 hack apk, stardew valley 1.4.5.148 hile apk, stardew valley 1.4.5.148 mod apk, stardew valley 1.4.5.148 para hile, stardew valley android, stardew valley android apk, stardew valley android hile, stardew valley android için, stardew valley android indir, stardew valley apk, stardew valley apk android, stardew valley apk download, stardew valley apk indir, stardew valley full apk, stardew valley hack, stardew valley hack apk, stardew valley hile apk, stardew valley mobile, stardew valley mod apk, stardew valley para hile, stardew valley telefon, stardew valley telefon için


Download Stardew Valley v1.4.5.148 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like