Starlost v1.0.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 97 ratings )
Price: $0
Download

Starlost v1.0.12.1 PARA HİLELİ APK, savaş ve uzay temalı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Hoodwinked Studios firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzay aracı ile bulunduğunuz geniş evren içinde düşmanlarınızla savaşmak veya ham madde toplayarak görevleri tamamlamaktır. Starlost içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kutu hileli, gerçek parayla satılan tüm özellikler aktif olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, uzay geminizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, korumanız gereken ana gemi, gelişmiş silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Starlost v1.0.12.1 sürümünde yeni görevler, aşamalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Starlost Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Starlost v1.0.12.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Starlost 1.0.12.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Starlost 1.0.12.1 kutu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kutu miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, starlost, starlost 1.0.12.1 android hile, starlost 1.0.12.1 apk, starlost 1.0.12.1 credi hack, starlost 1.0.12.1 hack apk, starlost 1.0.12.1 hile apk, starlost 1.0.12.1 kredi hile, starlost 1.0.12.1 kutu hile, starlost 1.0.12.1 mod apk, starlost 1.0.12.1 money hack, starlost 1.0.12.1 para hile, starlost android, starlost android hack, starlost android hile, starlost android için, starlost apk, starlost full apk, starlost hack apk, starlost hile apk, starlost mobile, starlost mod apk, starlost money hack, starlost para hile, starlost telefon için


Download Starlost v1.0.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like