Starship Battle v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 678 ratings )
Price: $0
Download

Starship Battle v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Starship Battle v1.0.2 PARA HİLELİ APK, uzayda geçen savaş ve simülasyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Mediawork stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzay aracı ile bulunduğunuz evrende görevleri tamamlamak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve ham madde toplamaktır. Starship Battle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız yakıt hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geminizi geliştirip uzaya hakim olabilirsiniz. Silahlar, düşmanlar, toplanması gereken maddeler ve dahası sizleri bekliyor. Starship Battle v1.0.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Starship Battle Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Starship Battle v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Starship Battle 1.0.2 para hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alınan tüm ürünleri ve kaynakları üzerilerine dokunarak alabilirsiniz. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, starship battle 1.0.2 altın hile, starship battle 1.0.2 hack apk, starship battle 1.0.2 hile apk, starship battle 1.0.2 mod apk, starship battle 1.0.2 money hack, starship battle 1.0.2 para hile, starship battle altın hile, starship battle apk hile, starship battle hack, starship battle hack apk, starship battle hile, starship battle hile apk, starship battle mod apk, starship battle money hack, starship battle para hile


Download Starship Battle v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like