Startup Panic v3.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 588 ratings )
Price: $0
Download

Startup Panic v3.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Startup Panic v3.8 PARA HİLELİ APK, işletme, yönetim ve girişimcilik üzerine kurulu oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını tinyBuild stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile evinizin bir odasında başladığınız iş girişimizden devasa ofislere kadar uzanan yolculuğunuzda başarılı olmaktır. Startup Panic v3.8 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yeteneklerinizi hızlı geliştirip, başarılı bir girişimci olabilirsiniz. Ofisiniz, çalışanlarınız, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Startup Panic v3.8 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Startup Panic Play Store’da 51.99TL’dir.

Kurulumu

Startup Panic v3.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Startup Panic v3.8 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, apk, apk indir, startup panic 3.8 altın hile, startup panic 3.8 android, startup panic 3.8 apk, startup panic 3.8 apk hile, startup panic 3.8 hack apk, startup panic 3.8 hile apk, startup panic 3.8 mod apk, startup panic 3.8 para hile, startup panic altın hile, startup panic android, startup panic apk, startup panic full apk, startup panic hack, startup panic hack apk, startup panic hile apk, startup panic mobile game, startup panic mod apk, startup panic para hile


Download Startup Panic v3.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like