Stealth Master v1.6.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 345 ratings )
Price: $0
Download

Stealth Master v1.6.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Stealth Master v1.6.5 PARA HİLELİ APK, mini aksiyon türünü seviyorsanız ve zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SayGames firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile tehlikeli bölgelere baskın yapmak ve düşmanlarınızı etkisiz hale getirmektir. Stealth Master – Assassin Ninja Game içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yeteneklerinizi geliştirip daima galip gelebilirsiniz. Farklı silahlar, tehlikeli bölüm sonu patronları, karmaşık aşamalar ve dahası sizleri bekliyor. Stealth Master v1.6.5 sürümünde yeni silah eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Stealth Master Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Stealth Master v1.6.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stealth Master v1.6.5 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, stealth master 1.6.5 altın hile, stealth master 1.6.5 hack apk, stealth master 1.6.5 hile apk, stealth master 1.6.5 mod apk, stealth master 1.6.5 para hile, stealth master altın hile, stealth master apk hile, stealth master apk mod, stealth master hack apk, stealth master hile apk, stealth master mod apk, stealth master para hile


Download Stealth Master v1.6.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like