Steel And Flesh 2 New Lands v1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 145 ratings )
Price: $0
Download

Steel And Flesh 2 New Lands v1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Steel And Flesh 2 New Lands v1.2 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve ordu kurma- yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını VirtualStudio stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir .Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita üstünde asker toplamak, işgaller yapmak ve krallığınızı kurmaktır. Steel And Flesh 2 New Lands içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askeri gücünüzü geliştirip en iyi eşyalara sahip olabilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip askerler, Orta Çağ evreni, uzun süren savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Steel And Flesh 2 New Lands v1.2 sürümünde bazı devletler için düzenlemeler yapılmış olup, yeni ekipmanlar eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Steel And Flesh 2 New Lands Play Store’da 45.000’den fazla indirilmiştir.

 

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

Kurulumu

Steel And Flesh 2 New Lands v1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Steel And Flesh 2 New Lands 1.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, steel and flesh 2 1.2 altın hile, steel and flesh 2 1.2 apk hile, steel and flesh 2 1.2 apk mod, steel and flesh 2 1.2 hack apk, steel and flesh 2 1.2 hile apk, steel and flesh 2 1.2 mod apk, steel and flesh 2 1.2 para hile, steel and flesh 2 altın hile, steel and flesh 2 apk hile, steel and flesh 2 hack, steel and flesh 2 hack apk, steel and flesh 2 hile apk, steel and flesh 2 mod apk, steel and flesh 2 new lands hile apk, steel and flesh 2 para hile


Download Steel And Flesh 2 New Lands v1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like