Steel And Flesh v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 921 ratings )
Price: $0
Download

Steel And Flesh v1.8 PARA HİLELİ APK, strateji ve savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını VirtualStudio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ana karakter ve askerlerinizin ile bulunduğunuz harita üzerinden düşmanlarınıza ait bölgeleri işgal etmek, topraklarınızı genişletmek ve kral olmaya çalışmaktır. Steel And Flesh içinde yaşanana maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları, ekipmanları satın alabilir, istediğiniz kadar askere sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen savaşlar, geniş oyun haritası, farklı ülkelere ait askerler ve dahası sizleri bekliyor. Oynanış ve tarz olarak Mount & Blade fazlasıyla benzemektedir. Steel And Flesh v1.8 sürümünde hava durumları (kar, yağmur gibi) ve liman şehirleri için kuşatma sistemi eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Steel And Flesh Play Store’da 32.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Steel And Flesh v1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Steel And Flesh 1.8 asker hile apk : oyun içinde rahatça asker toplayabilmek için karakter geliştirme yani alt menüde bulunan PlayerLevel kısmına girin ve leadership yani liderlik özelliğinizi geliştirin, asker kapasiteniz artacaktır. (oyuna 500 yetenek puanı ile başlarsınız)

Steel And Flesh 1.8 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

Steel And Flesh 1.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 177 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, steel and flesh, steel and flesh 1.8 altın hile, steel and flesh 1.8 gold hack, steel and flesh 1.8 hack apk, steel and flesh 1.8 hile apk, steel and flesh 1.8 mod apk, steel and flesh 1.8 money hack, steel and flesh altın hile, steel and flesh android hile, steel and flesh apk, steel and flesh cash hack, steel and flesh gem hack, steel and flesh gold hack, steel and flesh hack, steel and flesh hack apk, steel and flesh hile apk, steel and flesh mod apk, steel and flesh money hack, steel and flesh para hile


Download Steel And Flesh v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like