Stick Squad Sniper Battlegrounds v1.0.48 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 152 ratings )
Price: $0
Download

Stick Squad Sniper Battlegrounds v1.0.48 PARA HİLELİ APK, hikaye tabanlı ve keskin nişancılık oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını başta Lonewolf (17+) oyunu ile tanınan FDG Entertainment firmasının üstlendiği mükemmel bir oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız çöp adam karakteri ile bulunduğunuz görevlerde hedefleri etkisiz hale getirerek bölümleri tamamlamaktır. Stick Squad Sniper Battlegrounds içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, güçlü silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Stick Squad Sniper Battlegrounds v1.0.48 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stick Squad Sniper Battlegrounds Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Stick Squad Sniper Battlegrounds v1.0.48 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stick Squad Sniper Battlegrounds 1.0.48 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 altın hile, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 android hile, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 apk hile, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 apk mod, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 hack apk, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 hile apk, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 mod apk, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 money hack, stick squad sniper battlegrounds 1.0.48 para hile, stick squad sniper battlegrounds android hile, stick squad sniper battlegrounds apk hile, stick squad sniper battlegrounds apk mod, stick squad sniper battlegrounds hack apk, stick squad sniper battlegrounds hile apk, stick squad sniper battlegrounds mod apk, stick squad sniper battlegrounds money hack, stick squad sniper battlegrounds para hile.


Download Stick Squad Sniper Battlegrounds v1.0.48 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like