Stick War Legacy v1.11.149 MOD APK – ELMAS / PUAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 951 ratings )
Price: $0
Download

Stick War Legacy v1.11.149 MOD APK – ELMAS / PUAN HİLELİ

Stick War Legacy v1.11.149 ELMAS HİLELİ APK, strateji, savunma ve savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Max Games Studios firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çöp adamlar ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve topraklarınızı savunmaktır. Stick War Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız sandık hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede ordunuzu istediğiniz gibi geliştirebilir, düşmanlarınızı bertaraf edebilirsiniz. Özel yeteneklere sahip askerler, bitmek bilmeyen savaşlar, işgal edilmeyi bekleyen bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Stick War: Legacy Play Store’da 1.250.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Stick War Legacy v1.11.149 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stick War Legacy 1.11.149 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Stick War Legacy 1.11.149 sandık hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sandık miktarına bakmanız yeterlidir.

Stick War Legacy 1.11.149 yetenek puanı hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi yetenek puanı harcayabilirsiniz, puanlarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download Stick War Legacy v1.11.149 MOD APK – ELMAS / PUAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like