Best Sniper Legacy v1.06.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 35 views
( 524 ratings )
Price: $0
Download

Stickman Battle Royale v1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Stickman Battle Royale v1.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, hayatta kalma ve çöp adam oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Stickman Mobile Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun pek bilinmeyen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Stickman Battle Royale içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Stickman Battle Royale v1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stickman Battle Royale Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Stickman Battle Royale v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stickman Battle Royale 1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Stickman Battle Royale 1.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Stickman Battle Royale 1.1 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, stickman battle royale 1.1 altın hile, stickman battle royale 1.1 ammo hack, stickman battle royale 1.1 elmas hile, stickman battle royale 1.1 hack apk, stickman battle royale 1.1 hile apk, stickman battle royale 1.1 mermi hile, stickman battle royale 1.1 mod apk, stickman battle royale 1.1 para hile, stickman battle royale altın hile, stickman battle royale ammo hack, stickman battle royale android hile, stickman battle royale apk hile, stickman battle royale apk mod, stickman battle royale hack, stickman battle royale hack apk, stickman battle royale hile, stickman battle royale hile apk, stickman battle royale mermi hile, stickman battle royale mod apk, stickman battle royale para hile


Download Best Sniper Legacy v1.06.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like