Stickman Dismounting v2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 366 ratings )
Price: $0
Download

Stickman Dismounting v2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Stickman Dismounting v2.1 PARA HİLELİ APK, kaza simülasyon ve çöp adam oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ViperGames firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araçlar ve çöp adam ile bulunduğunuz test alanında kazalar yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Stickman Dismounting içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz araçları satın alabilir, istediğiniz bölümlerde oynayabilirsiniz. Onlarca araç, ulaşılması güç puanlar, zorlu engeller ve dahası sizleri bekliyor. Stickman Dismounting v2.1 sürümünde yeni araç, karakter, eşya eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Stickman Dismounting Play Store’da 420.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Stickman Dismounting v2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stickman Dismounting 2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, stickman dismounting 2.1 altın hile, stickman dismounting 2.1 android hile, stickman dismounting 2.1 hack apk, stickman dismounting 2.1 hile apk, stickman dismounting 2.1 mod apk, stickman dismounting 2.1 para hile, stickman dismounting android hile, stickman dismounting full apk, stickman dismounting hack, stickman dismounting hack apk, stickman dismounting hile apk, stickman dismounting mod apk, stickman dismounting money hack, stickman dismounting para hile, stickman dismounting para hile apk, stickman dismounting sınırsız para


Download Stickman Dismounting v2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like