Stone Park Prehistoric Tycoon v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 791 ratings )
Price: $0
Download

Stone Park Prehistoric Tycoon v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Stone Park Prehistoric Tycoon v1.2.4 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MegaFox firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız tarih öncesi çağlarda sahibi olduğunuz arazi üzerine insanların eğlenebileceği bir park kurmak, yönetmek ve görevleri tamamlamaktır. Stone Park Prehistoric Tycoon içinde yaşanan maddi sorulardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede inşaat işlerini kolayca yapabilir, hayvanlar ve insanlar için güzel bir yer sunabilirsiniz. Stone Park Prehistoric Tycoon v1.2.4 sürümünde arayüz değiştirilmiş olup, yeni hikaye eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stone Park Prehistoric Tycoon Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

 

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Kurulumu

Stone Park Prehistoric Tycoon v1.2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stone Park Prehistoric Tycoon 1.2.4 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz.

Stone Park Prehistoric Tycoon 1.2.4 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, stone park prehistoric tycoon 1.2.4 altın hile, stone park prehistoric tycoon 1.2.4 apk hile, stone park prehistoric tycoon 1.2.4 hack apk, stone park prehistoric tycoon 1.2.4 hile apk, stone park prehistoric tycoon 1.2.4 mod apk, stone park prehistoric tycoon 1.2.4 para hile, stone park prehistoric tycoon altın hile, stone park prehistoric tycoon apk hile, stone park prehistoric tycoon hack apk, stone park prehistoric tycoon hile apk, stone park prehistoric tycoon mod apk, stone park prehistoric tycoon para hile


Download Stone Park Prehistoric Tycoon v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like