Story of a Gladiator v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 861 ratings )
Price: $0
Download

Story of a Gladiator v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Story of a Gladiator v1.0 PARA HİLELİ APK, gladyatör savaş oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Brain Seal Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde arenaya girmek rakiplerinize mücadele etmek, para kazanmak ve ünlü bir savaşçı olmaktır. Story of a Gladiator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları – ekipmanları satın alıp, yenilmez olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, güçlü rakipler, bitmek bilmeyen müsabakalar ve dahası sizleri bekliyor. Story of a Gladiator v1.0 sürümünde sunulmuştur. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Story of a Gladiator Play Store’da 18.99TL’dir.

Kurulumu

Story of a Gladiator v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Story of a Gladiator 1.0 para hile apk : oyun içinde ilk müsabakadan sonra paranız sınırsız olur.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, story of a gladiator 1.0 altın hile, story of a gladiator 1.0 apk, story of a gladiator 1.0 hack apk, story of a gladiator 1.0 hile apk, story of a gladiator 1.0 mod apk, story of a gladiator 1.0 para hile, story of a gladiator altın hile, story of a gladiator android, story of a gladiator apk, story of a gladiator hack apk, story of a gladiator hile apk, story of a gladiator mobile, story of a gladiator mod apk, story of a gladiator para hile, story of a gladiator telefon için


Download Story of a Gladiator v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like