Strange World v1.0.14 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 874 ratings )
Price: $0
Download

Strange World v1.0.14 MOD APK – PARA HİLELİ

Strange World v1.0.14 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve taktik oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Seasun Game Corporation limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedefleri etkisiz hale getirmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Strange World – Offline Survival RTS Game içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz ekipmanları – kahramanları seçebilir, yenilmez olabilirsiniz. Farklı ekipmanlar kullanan kahramanlar, onlarca aşama, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Strange World v1.0.14 sürümünde yeni görevler, oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Strange World Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Kurulumu

Strange World v1.0.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Strange World 1.0.14 para hile apk : oyun içinde paranıza harcadıkça artar.

Strange World 1.0.14 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, strange world 1.0.14 altın hile, strange world 1.0.14 hack apk, strange world 1.0.14 hile apk, strange world 1.0.14 mod apk, strange world 1.0.14 para hile, strange world altın hile, strange world apk hile, strange world elmas hile, strange world hack, strange world hack apk, strange world hile apk, strange world mod apk, strange world para hile


Download Strange World v1.0.14 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like