Stray Dog Simulator v1.4 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 668 ratings )
Price: $0
Download

Stray Dog Simulator v1.4 FULL APK

Stray Dog Simulator v1.4 FULL APK, siteden aldığım istekler sonucu ekleme gereksinimi duyduğum son zamanlarda mobil platformda fazlasıyla ünlü olan klasik hayvan simülasyon oyunlarından birisidir. Adından da anlaşılacağı üzere kontrol ettiğiniz canlı bir köpektir. Amacınız bulunduğunuz şehirde sizden istenilen görevler doğrultusunda diğer köpeklere veya insanlara saldırmaktır. Kontrol ettiğiniz köpeği hayatta tutmak ve üremesini sağlamak en önemli amaçlarınızdan birisidir. Dinamik hava döngüsü, gece-gündüz durumu, devasa bir şehir ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Köpek avcısı olan insanlara dikkat etmeniz gerekiyor aksi halde sonunuz olabilirler. Stray Dog Simulator Play Store’da 2.42TL’dir 1.700’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Stray Dog Simulator v1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun, stray dog simulator 1.4 apk, stray dog simulator 1.4 apk indir, stray dog simulator 1.4 full, stray dog simulator 1.4 full apk, stray dog simulator android, stray dog simulator android apk, stray dog simulator android club, stray dog simulator apk, stray dog simulator apk indir, stray dog simulator full apk


Download Stray Dog Simulator v1.4 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like