Strike Fighters (Pro) v2.11.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 319 ratings )
Price: $0
Download

Strike Fighters (Pro) v2.11.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Strike Fighters (Pro) v2.11.0 FULL APK, simülasyon ve uçak kontrol oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Third Wire Productions stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenleri yapmak ve bölümleri tamamlamaktır. Strike Fighters içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede hiçbir engele takılmadan oyunu sorunsuzca oynayabilirsiniz. Zorlu bölümler, bitmek bilmeyen it dalaşları, farklı modellerde uçaklar ve dahası sizleri bekliyor. Strike Fighters (Pro) v2.11.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalites iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Strike Fighters (Pro) Play Store’da 47.99TL’dir.

Kurulumu

Strike Fighters (Pro) v2.11.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, strike fighters pro 2.11.0 android download, strike fighters pro 2.11.0 android indir, strike fighters pro 2.11.0 apk, strike fighters pro 2.11.0 apk download, strike fighters pro 2.11.0 apk indir, strike fighters pro 2.11.0 full apk, strike fighters pro android, strike fighters pro android download, strike fighters pro android indir, strike fighters pro apk, strike fighters pro apk download, strike fighters pro apk indir, strike fighters pro full apk


Download Strike Fighters (Pro) v2.11.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like