Subway Surfers v1.40.0 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 741 ratings )
Price: $0
Download

Subway Surfers v1.40.0 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Subway Surfers v1.40.0 PARA / ANAHTAR HİLELİ APK, hafta sonu sabahının ilk konusu olarak koşu tarzı oyunların başını çeken yapımcılığını Kiloo stüdyosunun üstlendiği dünyaca ünlü Subway Surfers’i paylaşarak başlamak istiyorum. Sürekli olarak güncellenen ve dünya turu kapsamında ülke ülke gezen bir oyun olduğu için devamlı sizlere sunmaya çalışıyorum. Subway Surfers v1.40.0 sürümünde Venedik’te… Dar sokaklar, denizin üstünde yollar, İtalyan beyefendileri ve dahası sizleri bekliyor… Subway Surfers içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız anahtar hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede istediğiniz karakteri satın alabilir, dilediğiniz yeteneklere ve kaykaylara sahip olabilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz sürekli koşan karakteri yönlendirerek en uzun mesafe yolu gitmektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Subway Surfers Play Store’da 14.998.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Subway Surfers v1.40.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Subway Surfers v1.40.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Subway Surfers v1.40.0 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunsubway surfers 1.40.0 anahtar hile apk, subway surfers 1.40.0 android hile, subway surfers 1.40.0 android mod, subway surfers 1.40.0 hack apk, subway surfers 1.40.0 hile, subway surfers 1.40.0 mod apk, subway surfers 1.40.0 mod apk download, subway surfers 1.40.0 para hile apk, subway surfers anahtar hile apk, subway surfers android hile, subway surfers hack apk, subway surfers hile apk, subway surfers mod apk, subway surfers para hile apk


Download Subway Surfers v1.40.0 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like