Subway Surfers v1.41.0 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 84 ratings )
Price: $0
Download

Subway Surfers v1.41.0 PARA / ANAHTAR HİLELİ APK, koşu tarzındaki oyunların başını çeken yapımcılığını KILOO stüdyosunun üstlendiği mobil platformun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile tren yolunda ilerleyip engellere ve tuzaklara takılmadan en uzun mesafeyi gitmektir… Subway Surfers dünya turu kapsamında 1.41.0 sürümünde Brezilya Rio’da geçiyor… Subway Surfers içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri satın alabilir özelliklerinizi istediğiniz kadar geliştirebilirsiniz. Ayrıca sınırsız anahtar ile ölümsüz olabilir rekorları rahatlıkla kırabilirsiniz… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Subway Surfers Play Store’da 15.360.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Subway Surfers v1.41.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Subway Surfers 1.41.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Subway Surfers 1.41.0 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 293 Yorum Android Oyunsubway surfers 1.41.0 altın hile apk, subway surfers 1.41.0 android hile, subway surfers 1.41.0 apk indir, subway surfers 1.41.0 hack apk, subway surfers 1.41.0 hack apk download, subway surfers 1.41.0 hile pak, subway surfers 1.41.0 mod apk, subway surfers 1.41.0 mod apk download, subway surfers 1.41.0 mod apk indir, subway surfers 1.41.0 para hile apk, subway surfers anahtar hile, subway surfers android hile, subway surfers android mod, subway surfers apk hile, subway surfers apk mod, subway surfers mod apk download, subway surfers para hile apk, subway surfers rio mod apk


Download Subway Surfers v1.41.0 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like