Subway Surfers v1.45.0 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 73 ratings )
Price: $0
Download

Subway Surfers v1.45.0 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Subway Surfers v1.45.0 PARA HİLELİ APK, çıktığı günden bu yana mobil platformun en popüler koşu tarzındaki oyunu olmayı başaran yapımcılığını Kiloo stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve popülerlik bakımından oldukça başarılı bulduğum bir oyundur. Amacınız sürekli olarak ileri koşan karakteri yönlendirerek engellerden kurtarmak ve en uzun mesafeyi gitmesini sağlamaktır. Subway Surfers Kenya içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız anahtar hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri satın alabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Subway Surfers v1.45.0 sürümünde Kenya’nın vahşi doğasını konu alıyor… Tren raylarında bitmek bilmeyen bir kovalamaca sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Subway Surfers Play Store’da 16.696.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Subway Surfers v1.45.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Subway Surfers 1.45.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ile bölümden sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Subway Surfers 1.45.0 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ile bölümden sonra anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, subway surfers 1.45.0 altın hile apk, subway surfers 1.45.0 anahtar hile apk, subway surfers 1.45.0 android hack, subway surfers 1.45.0 android hile, subway surfers 1.45.0 hack apk, subway surfers 1.45.0 hile apk, subway surfers 1.45.0 mod apk, subway surfers 1.45.0 para hile apk, subway surfers anahtar hile apk, subway surfers android hack, subway surfers android hile, subway surfers android mod, subway surfers hack apk, subway surfers hile apk, subway surfers kenya altın hile apk, subway surfers kenya anahtar hile apk, subway surfers kenya apk, subway surfers kenya hack apk, subway surfers kenya hile apk, subway surfers kenya para hile apk, subway surfers mod apk indir, subway surfers para hile apk


Download Subway Surfers v1.45.0 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like