Suicide Guy v2.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 913 ratings )
Price: $0
Download

Suicide Guy v2.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Suicide Guy v2.0 FULL APK, macera, hikaye tabanlı ve bulmaca türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Chubby Pixel firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz rüyaların içinde garip olayları – bulmacaları çözerek kurtulmaya çalışmaktır. Hikaye tabanlı oyun yapısı, komik düşmanlar, etkileşime geçebileceğimiz onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Suicide Guy v2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Garip dünyalarda uyanıp, gizemleri takip etmek parmaklarınıızın ucundadır. Önceden STEAM üzerinden de indirilebilen oyun şuanda PlayStation, Nintendo ve mobil platformlar için sunulmaktadır. Suicide Guy Play Store’da 38.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Suicide Guy v2.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ChubbyPixel.SuicideGuy” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Suicide Guy v2.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 156 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, apk, apk indir, suicide guy 2.0 android, suicide guy 2.0 apk, suicide guy 2.0 apk indir, suicide guy 2.0 full apk, suicide guy 2.0 mobile, suicide guy 2.0 mobile game, suicide guy android, suicide guy android apk, suicide guy apk, suicide guy apk indir, suicide guy full apk, suicide guy mobile, suicide guy telefon için


Download Suicide Guy v2.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like