Summer Catchers v1.3.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 932 ratings )
Price: $0
Download

Summer Catchers v1.3.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Summer Catchers v1.3.7 FULL APK, macera, piksel ve keşif üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Noodlecake Studios Inc firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çocuk karakteri ile bulunduğunuz garip dünya içinde aracınızla ilerlemek ve yaz mevsimine ulaşmaya çalışmaktır. Keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, yarışlar, tahta arabanız ve dahası sizleri bekliyor. Yol boyunca karşılaşacağınız arkadaşlar, aşılması güç engeller, bulmacalar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Summer Catchers v1.3.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Summer Catchers Play Store’da 26.99TL’dir.

Kurulumu

Summer Catchers v1.3.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, summer catchers 1.3.7 android, summer catchers 1.3.7 apk, summer catchers 1.3.7 full apk, summer catchers android, summer catchers android apk, summer catchers apk, summer catchers apk indir, summer catchers full apk, summer catchers mobile, summer catchers mobile apk, summer catchers telefon için


Download Summer Catchers v1.3.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like