Summer Catchers v1.5.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 860 ratings )
Price: $0
Download

Summer Catchers v1.5.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Summer Catchers v1.5.0 FULL APK, piksel, keşif yapma ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Noodlecake Studios Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde yaz mevsimine ulaşmak için aracınızla daima ileri doğru gitmek, engelleri aşmaktır. Geliştirmelere açık arabanız, arkadaşlarınız, aşılması güç engeller ve dahası sizleri bekliyor. Summer Catchers v1.5.0 sürümünde yeni arabalar ve kıyafetler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Uzun yollar boyunca farklı olaylara dahil olabilir, düşmanlarınızla mücadele edebilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Summer Catchers Play Store’da 26.99TL’dir.

Kurulumu

Summer Catchers v1.5.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 43 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, summer catchers 1.5.0 android, summer catchers 1.5.0 apk, summer catchers 1.5.0 full apk, summer catchers android, summer catchers android apk, summer catchers apk, summer catchers apk indir, summer catchers full apk, summer catchers mobile, summer catchers mobile apk, summer catchers telefon için


Download Summer Catchers v1.5.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like